KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5795170

nr 579 5170

sign. O K, 1800-tal, fyrtorn, 14x17

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 27 april 2009
kl 19:16:44

Signe Persson-Melin (f. 1925)
Olle Kåks (1941-2003)
Svensk konstnär född i Hedemora.